KapGetir

İşbu kullanım şartı sözleşmesi, Ziv4 Technology OÜ -bundan sonra ("Şirket") olarak anılacaktır- tarafından sunulan KAPGETİR hizmetinin kullanımına ilişkin belirli koşulları ve sorumlulukları belirtmektedir.

  1. Kullanım Şartları: KAPGETİR, yalnızca bilgilendirme ve analitik amaçlar için sunulmuştur. Ürünün ana amacı finansal piyasalarda hizmet sağlayacağı kullanıcılara elde ettiği datalar ve geliştirdiği bu ürün ile kâr elde ettirmek olsa da finansal piyasalarda dinamikler sürekli değişip, gelişebileceği ya da mücbir durumların yaşanabilmesi gibi durumlarda olağan akışın bozulacağı göz önünde bulundurulmaktadır, bu sebeple kâr garantisi sunulmamaktadır. Kullanıcılar, bu hizmeti kişisel veya ticari amaçlar için kullanabilirler, ancak kullanıcılar bu hizmeti kötüye kullanma, yanlış kullanma veya yasa dışı amaçlar için kullanmamalıdır. KAPGETİR tarafından sunulan hizmet 3. Kişiler ile KAPGETİR ürününü devre dışı bırakacak şekilde kullanılmamalı, kullanılması durumunda şirketin zararının tazmine hükmolunacağı kabul edilir.

  2. Olası Riskler: KAPGETİR kullanımı, finansal ve diğer risklere tabi olabilir. Kullanıcılar, bu hizmetin sonuçlarına ve analizlerine güvense dahi kendi risk yönetimlerini yapmalıdır. Ürün kullanımında, belirtilen risk durum tablosu datalar ile sürekli değişebilmekte ve performansa göre düzenlenebilmektedir. Bu sebeple risk durumları şirketlerin performansına yönelik değil finansal piyasalarda işlem yapan fonlar ve yatırımcıların takdirine bağlı olduğu için hiçbir şirket kötülenmemektedir ve risk durumunun sabit kalacağının garantisi verilmemektedir. Garantisi verilmemesine rağmen performanslarına göre şirket tarafından sürekli olarak en az “180” günde bir olmak şartı ile mutlak suretle güncellenecektir.

  3. Sorumluluk Sınırları: Şirket, KAPGETİR kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarardan veya kayıptan sorumlu değildir. Kullanıcılar, kendi risklerini ve kayıplarını kabul ederler ve Şirket'i bu tür kayıplardan sorumlu tutmayacaklarını ilave olarak piyasa koşullarındaki riskleri kabul ederler.

  4. İşlem Garantisi: Şirket, KAPGETİR hizmetinin kesintisiz veya hatasız işlem garantisi vermez. Kullanıcılar, hizmetin geçici kesintilere ve hatalara tabi olabileceğini kabul ederler. Ancak şirket de kullanıcılara en iyi hizmeti verebilmek adına yaşanan yahut yaşanabilecek teknik arızalarda bilgi verip, kullanıcıların zarar etmemesi için ivedilikle yükümlülüklerini yerine getirecektir.

  5. İletişim: Kullanıcılar, Şirket ile iletişim kurmak veya herhangi bir sorun, şikayet veya bilgi sağlamak için info@ziv4.com üzerinden iletişime geçebilirler.

İletişim bilgileri: www.ziv4.com/#contact info@ziv4.com Adres: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Paavli tn 5a/1, 10412 Bu Beyan, 24.10.2022 tarihinde yürürlüğe girmiştir ve kullanıcılar tarafından kabul edildiğini onaylar. KAPGETİR hizmetini kullanarak, kullanıcılar işbu beyanı kabul etmiş sayılır.

Last updated