🤖Z-Algo

Z-Algo, kullanıcıların Ziv4 tarafından oluşturulan indikatörlerle stratejiler oluşturup daha sonrasında app.ziv4.com üzerinden borsa hesaplarını Ziv4’ya bağlayarak bu stratejileri çalıştırıp kripto borsalarında otomatik olarak al-sat yaptığı bir üründür. Ziv4’nın kripto paraların en çok takip edildiği platform olan Tradingview üzerinde Ziv4 New EE, Ziv4 New SS, Ziv4 New XX, Ziv4 New YY, Ziv4 OTE ve Ziv4 QZ adlarında kullanıcılarına sunduğu toplamda 7 adet indikatör bulunmaktadır. Kullanıcılar bu indikatörleri kendi trade stratejileri doğrultusunda optimize ederek bir strateji oluşturmaktadır.

Daha sonra Ziv4’nın algo yönetim paneline giderek hangi paritede hangi büyüklükte işlemler açacağını belirleyip hesaplarını kripto para borsalarına API aracılığıyla bağlamaktadırlar.

Ziv4 Algo ile entegre olan 2 adet kripto borsası bulunmaktadır. Bunlar; Gate.io ve Binance borsalarıdır. Z-Algo sayesinde insanlar uyurken, çalışırken, aileleri ile vakit geçirirken trade stresi yaşamadan otomatik olarak trade edebilmekte ve pasif gelir oluşturabilmektedir. Ziv4’ün Z-Algo ürününü kullanan toplamda 650’ü aşkın kullanıcı bulunmaktadır.

Last updated