🏦Z-Wallet

Z-Wallet finansal piyasalarla ilgilenen kullanıcıların varlıklarını tek bir ekrandan izleyerek portföylerini takip edebilmeleri için doğan bir projedir.

Günümüzde kullanıcılar borsaların sunduğu avantajlardan dolayı her bir borsada ayrı ayrı hesap açarak bu avantajlardan faydalanmaktadır. Bu avantajların yanında her borsada hesap açan bir kullanıcının varlıklarını takip edememesi gibi bir dezavantaj da doğmuştur. Z-Wallet öncelikle bu soruna bir çözüm sunmuştur. Ayrıca güvenlik sebebi ile NFT’lerini, tokenlerini ve coinlerini ayrı matemasklarda tutan kullanıcıların da varlıklarını takip edebilmesi Z-Wallet ile oldukça kolay bir hale gelmiştir.

Z-Wallet daha sonraki aşamalarda Bist, Nasdaq, S&P 500 gibi stock marketleri ve altın, gümüş gibi değerli emtiaları da ürüne entegre ederek tam bir varlık izleme yapısına kavuşacaktır.

Z-Wallet’a şu anda Binance, BinanceTR, Woo X, Bitget, Huobi, Gateio, Kucoin, Mexc, Okx, Kraken, Bitfinex ve Bybit borsaları API ile bağlanabilmektedir. Ayrıca NFT’ler için; Matemask’taki Ethereum, Polygon, Avalanche, BSC ve Bitci ağları entegre bir şekilde çalışabilmektedir.

Last updated